У Києві відбувся перший найбільший Український форум з охорони здоров’я ®

Вівторок, 20 жовтня 2015, 08:59

Минулого тижня у готелі InterContinental Kyiv за підтримки Міністерства охорони здоров’я України відбувся Український форум з охорони здоров’я ’15. Форум став першою найбільшою платформою в Україні, що об'єднала гравців ринку з міжнародними інвесторами та донорами з метою залучення інвестицій в сектор охорони здоров'я та вирішення найбільш нагальних викликів галузі. Особливістю Форуму стала дискусія щодо обміну міжнародним досвідом державно-приватного партнерства за участю представників Туреччини та Білорусії. В події взяли участь більше 400 учасників, в тому числі керівництво МОЗ, виробники та дистриб’ютори лікарських засобів, головні лікарі, власники приватних клінік та виробники медичного обладнання. Організатори повідомили що наступний Форум пройде 29 вересня 2016 року у Києві.

Олександр Квіташвілі, Міністр охорони здоров'я України вважає, що всі складові медичної реформи необхідно втілювати паралельно: "Ми дуже багато часу витрачаємо,  з’ясовуючи, що повинно бути першим. Ми повинні зробити все разом, і клінічні протоколи, і паспортизацію, і автономізацію, і зміну системи фінансування".

"Охорона здоров'я знаходиться в усьому світі в трійці лідерів з інвестицій. В українській медицині поодиноко виникають проекти (наразі ще не в чистому вигляді ДПП). Зараз все дуже залежить від реформи. Якщо вона таки пройде, ми зможемо запропонувати інвестору мінімально гарантоване відшкодування його витрат на пацієнта. Далі бізнес сам рахуватиме рентабельність. Але навіть зараз МОЗ вже допомагає окремим активним медичним установам і потенційним інвесторам проводити переговори, а також вести дiалог з місцевою владою. Прийняття пакету законопроектів по реформі є важливою складовою залучення інвестицій в нашу державу, але вже зараз з існуючим законом про Державне-приватне партнерство працювати цілком можливо", - зазначила Олександра Павленко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

Ахмет Кеслі, заступник голови Міжнародного центру передового досвіду ДПП, ООН, Голова ради, International PPP Platform Turkiye, який вперше виступав в Україні наголосив, що "за всю історію саме цього року кількість проектів ДПП у сфері охорони здоров’я в Європі зайняла перше місце, до цього пальма першості завжди була у ДПП проектів у сфері інфрастуктури".

Модератором Форуму виступив Андрій Куликов, ведучий суспільно-політичного ток-шоу "Свобода слова" на телеканалі ICTV. У форумі також взяли участь Михайло Радуцький, заступник голови Київської міської державної адміністрації, Доріт Ніцан Калускі, Голова представництва в Україні ВООЗ, Еліав Бєлоцерковський, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні, Ірина Сисоєнко,  народний депутат України, заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я, Олег Спіженко, голова правління Асоціації приватних клінік України, Павло Ковтонюк, проектний менеджер реформи охорони здоров'я Національної ради реформ України, Вікторія Ліснича, Президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні, Тетяна Міхнова, генеральний директор Медичного центру Св. Параскеви, та інші.

Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Ексклюзивний юридичний партнер – міжнародна юридична фірма Dentons. Спонсори – Кібер Клініка Спіженко, Bravo Pharma та Canada-Ukraine Foundation. Партнери – ЖК "Orange Park" та Міжнародна Дипломатична Рада в Україні. Коктейльний партнер – Glenfiddich. Генеральний медіа-партнер – Економічна правда, Генеральний ТВ-партнер – Перший Діловий, Ексклюзивний ТВ-партнер - Перша шпальта. Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна. Медіа-партнери – Апостроф, Компаньон, журнали "Медична практика", "Аптека", Likar.info, DOC.ua, Platfor.ma, UJBL, Ukrainian Law Firms. Подія пройшла за підтримки бізнес-школи МІМ-Київ, Києво-Могилянської бізнес-школи, Panamedical Group та Американської торгівельної палати в Україні.

Всі матеріали Форуму доступні на веб-сторінці Форуму за цим посиланням.

Щодо додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Лідією Марковою, тел.+38066165 77 87, markova@mprgroup.com.ua

На правах реклами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!