Найбільша угода в історії IT-галузі: Dell купує EMC за 67 мільярдів

Понеділок, 12 жовтня 2015, 17:01

Американська Dell Inc. підписала угоду щодо придбання виробника систем для зберігання даних EMC Corp за 67 млрд доларів.

Про це повідомляється в прес-релізі Dell, передає "Інтерфакс".

Dell погодилася заплатити 33,15 долара за акцію EMC, що на 28% перевищує її котирування на закриття торгів 7 жовтня. Операція буде оплачена коштами (24,05 долара за папір) і акціями, і імовірно буде закрита в період з травня по жовтень 2016 року.

Об'єднану компанію очолить CEO Dell Майкл Делл, її штаб-квартира буде розташовуватися в місті Хопкінтон в штаті Массачусетс.

Dell в 2013 році стала приватною компанією після buyout об'ємом 25 млрд доларів. З тих пір вона переорієнтувала бізнес, пішовши від виробництва персональних комп'ютерів в сферу зберігання даних і надання послуг по забезпеченню безпеки комп'ютерних систем.

EMC має капіталізацію близько 50 млрд доларів. Чистий прибуток EMC в квітні-червні становив 487 млн доларів, квартальна виручка - 6 млрд доларів.

Акції EMC подорожчали на попередніх торгах в понеділок на 4,5%.

Як пише Bloomberg, покупка EMC стане найбільшою угодою за всю історію IT-індустрії.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.