Twitter планує масові скорочення працівників

Неділя, 11 жовтня 2015, 13:19

Американська компанія Twitter планує провести наступного тижня масові звільнення співробітників.

Про це повідомив інформаційний портал Re/code, передає ТАСС.

За даними його джерел, скорочення торкнуться всіх або майже всі підрозділів компанії.

Точне число тих, хто втратить робочі місця, поки не розголошується, здебільшого, йдеться про технічні фахівці. Основна мета звільнень - домогтися того, щоб Twitter змогла працювати настільки ж ефективно, однак при менших витратах.

Офіційні представники компанії відмовилися підтвердити інформацію, яка наводиться в публікації Re/code. "Ми не надаємо коментарів щодо чуток і спекуляцій", - вказали в Twitter.

За офіційними даними, в компанії працюють близько 4,1 тисяч осіб, вона має 35 представництв у різних країнах.

Корпоративна звітність, представлена Twitter в липні цього року, показала, що зростання кількості користувачів соціальної мережі в попередні місяці сповільнилося до найнижчих показників з листопада 2013 року, коли вона розмістила свої акції на фондовій біржі в Нью-Йорку. За поточний рік вартість акцій компанії знизилася приблизно на 14%.

Соціальна мережа Twitter була створена в 2006 році. Вона об'єднує понад 500 млн користувачів по всьому світу, приблизно 300 млн з яких є активними, і входить до числа найбільш відвідуваних ресурсів в Інтернеті. Виручка компанії в 2014 році становила 1,4 млрд доларів при збитках в 577 млн доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!