Корупція - головний бар'єр на шляху розвитку України

Четвер, 1 жовтня 2015, 13:09

Корупція, на думку 81% українців, є головним бар'єром на шляху розвитку країни.

Про це свідчать дані дослідження TNS On-line Track за серпень 2015 року.

Серед перших 3-х перепон для розвитку держави - також війна на Сході країни (70%) і небажання політичних лідерів міняти систему (69%).

натиснути для збільшення 

Представники молодшої вікової групи більшою мірою переконані, що пасивність самих громадян є бар'єром на шляху розвитку країни (22%), і рідше, ніж всі респонденти, називають головною перешкодою корупцію (75%).

Примітно, що 23% українців вважають, що повільне проведення реформ є однією з перешкод на шляху розвитку України, адже українці взагалі низько оцінюють проведення реформ в країні - 60% респондентів не згодні з твердженням, що в країні взагалі почалося проведення реформ.

 натиснути для збільшення

Серед жителів Східного регіону (32%) більше тих, хто абсолютно не відчуває початку проведення реформ в країні, а істотно менше таких респондентів у Західному регіоні (17%).

Серед жителів Києва більше частка тих, хто повністю згоден з тим, що в країні почався процес проведення реформ (5%).

Восьма хвиля дослідження проводилася з 12 серпня 2015 - 19 серпня 2015 року методом он-лайн опитування.

Географія дослідження: Вся Україна, міське населення. Цільова аудиторія: чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років. Вибірка - 1000 осіб, квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Індекс - показник, побудований на основі середніх значень відповідей респондентів за шкалою нормованого в діапазоні від 0 до 100, де 0 відповідає найбільш негативному значенню шкали, а 100 - найбільш позитивному. 50 - медіана, яка дозволяє ідентифікувати поточне значення як вище або нижче середнього по вибірці.

Індекс побудований для зручності відстеження динаміки, в силу своєї чутливості, і для зручності порівняння між собою показників з різними шкалами.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!