Лагард прогнозує уповільнення зростання світової економіки

Четвер, 1 жовтня 2015, 09:03

Темпи зростання світової економіки, ймовірно, сповільняться в поточному році в порівнянні з минулим роком, а в 2016 році очікується лише помірне прискорення.

Про це в п'ятницю заявила глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, виступаючи у Вашингтоні, передає "Інтерфакс-Україна".

Як зазначено в тексті її промови, розміщеному на сайті МВФ, до позитивних факторів можна віднести відносне зміцнення економічного зростання в країнах з розвиненою економікою, зокрема, помірне відновлення економіки в єврозоні, повернення до зростання в Японії, а також збереження сильних показників економічної активності в США та Великобританії.

Разом з тим темпи зростання ВВП країн, що розвиваються можуть скоротитися п'ятий рік поспіль на тлі невизначеності щодо термінів підняття ключової ставки в США і ребалансування економіки Китаю.

Щоквартальна доповідь МВФ про макроекономіку, World Economic Outlook, буде оприлюднена 6 жовтня. Липневий прогноз передбачав зростання світового ВВП на 3,3% в 2015 році після 3,4% в 2014 році і прискорення до 3,8% в 2016 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!