Яресько каже, що економіка України дожене швейцарську через 25 років

Вівторок, 8 вересня 2015, 14:31

Базовий прогноз Міжнародного валютного фонду щодо росту українського ВВП становить 4% в рік, що дозволить українській економіці досягнути рівня швейцарської до 2040 року.

Про це під час засідання уряду заявила міністр фінансів Наталія Яресько.

"Слід зазначити, що при такому сценарії (4% реального росту ВВП) наш ВВП зросте з теперішніх 84 млрд доларів США до 600 млрд доларів США в 2040 році. А це рівень добробуту такої країни як Швейцарія на сьогоднішній день", – сказала вона.

Яресько вчергове запевнила, що досягнені з кредиторами умови реструктуризації зовнішнього боргу України є для неї вигідними за будь-яких варіантів розвитку економічної ситуації.

"Таким чином, це ситуація win-win і для нашої країни, і для кредиторів. Завдяки нашій угоді України отримає значне фінансове полегшення та зможе швидше повернутися до сталого економічного життя", – сказала міністр.

При цьому вона нагадала, що для завершення процедури реструктуризації боргу Верховна Рада повинна прийняти три технічні, але важливі закони.

Як відомо, раніше приватні кредитори погодилися списати Україні 20% боргів і відтермінувати виплату тіла решти боргів на чотири роки.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!