Глава ФГВФО зізнався, що вмовляє купити активи проблемних банків навіть спекулянтів

Неділя, 6 вересня 2015, 14:20

В нинішній економічній ситуації за всіма абсолютно активами, які реалізує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, стартова ціна буде нижчою за ринкову.

Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.

При цьому продажі, за словами голови фонду, все одно йдуть "відверто погано". "Просто ситуація на ринку складна - ось вам і головна причина", - пояснює Ворушилін.

Він повідомив, що з усіх банків, які знаходяться в ФГВФО, на сьогоднішній день зібрали на продажу активів тільки 955 млн. Ворушилін зізнався, що на сьогоднішній день він спілкується з багатьма спекулянтами, "яких раніше не пустив би навіть на поріг".

"Але нині я радий будь-якому знайомству, так би мовити. Кажу їм: "Хлопці, приходьте, купіть, потім продасте дорожче!". Це бізнес. Я не зацікавлений, щоб власник, який крав, але залишився безкарним, у нас щось купив. Але я зацікавлений, аби хоч хтось купив. І великих вкладників я переконую, розповідаю про недооцінені активи, пропоную купити будівлі, права вимоги з хорошими заставами", - розповів глава ФГВФО.

За його оцінками, економіка України зараз вже на дні, так що ці активи оцінюються в рази дешевше, ніж вони коштували раніше, ніж вони будуть коштувати через п'ять років.

За словами Ворушиліна, потенційні покупці з'явилися, але вони поки тільки придивляються, прислухаються.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!