Україна запропонувала власникам "коротких" євробондів кращі умови - ЗМІ

Понеділок, 28 вересня 2015, 14:19

Україна в рамках реструктуризації заборгованості за єврооблігаціями на 18 мільярдів доларів запропонувала власникам "коротких" облігацій пріоритетне право отримання нових бондів з більш ранніми термінами погашення.

Про це пише "УНІАН" з посиланням на Bloomberg.

Раніше агентство повідомляло, що власники "коротких" євробондів України, чергова виплата за яким планувалася 23 вересня, не згодні з деякими умовами реструктуризації, схваленим Комітетом кредиторів та українським парламентом.

Згідно з даними агентства, Україна запропонувала обміняти єврооблігації на 500 мільйонів доларів, з погашенням у вересні, і номіновані в євро бонди з погашенням у жовтні, на нові папери з погашенням в 2019 році, що відповідає вимогам групи кредиторів, які володіють не менше 25% випуску облігацій.

При цьому, власники 12 інших серій цінних паперів, включених до реструктуризації, в тому числі тримач "російських" бондів на 3 мільярди доларів з погашенням у грудні, отримають нові цінні папери з погашенням з 2020 по 2027 роки.

Агентство зазначає, що в рамках угоди з кредиторами Україна може заморозити виплати за будь-якою заборгованістю, за якою не проведена реструктуризація.

Як відомо, 27 серпня Україна і Комітет кредиторів досягли угоди про реструктуризацію частини державного боргу загальним обсягом 18 мільярдів доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!