Видавець Forbes продав свої ЗМІ в Росії

Четвер, 17 вересня 2015, 18:28

Німецька Axel Springer оголосила про продаж 100% російського ЗАТ "Аксель Шпрінгер Раша", керуючого всім її російським бізнесом.

Про це пише РБК.

Покупцем названий Олександр Федотов, засновник ВД "Артком Медіа". Угода була підписана в четвер, 17 вересня, уточнюється в прес-релізі Axel Springer.

У Росії німецька компанія видавала за ліцензією американської Forbes Media місцеву версію журналу Forbes і його онлайн-версію, а також тижневик OK! , Щомісячники Geo і "Gala Біографія". Крім того, компанія управляла сайтом finanz.ru.

На російському ринку Axel Springer працювала з 2004 року.

Ми (тобто команда "Артком Медіа") з нетерпінням чекаємо злиття з професійною командою видавничого дому Axel Springer c метою розширення і розвитку нашої медіа-групи ", - наводяться в повідомленні слова Олександра Федотова.

"Артком Медіа" видає такі журнали, як Numero, SNC (раніше був відомий як Sex and City), Golf Digest, Interni.

Нагадаємо, закон про обмеження частки іноземних акціонерів у ЗМІ був підписаний президентом РФ наприкінці 2014 року.

Згідно з поправками, іноземні структури не зможуть володіти більш ніж 20-відсотковою часткою російського ЗМІ. Закон вступає в дію з початку 2016 року. У разі недотримання його вимог ЗМІ повинне буде закритися.

Керівники найбільших працюють в Росії іноземних видавничих будинків зверталися до президента РФ з проханням перенести вступ в силу закону про іноземців в ЗМІ на рік - до 2017 року. Рішення про відстрочення набуття чинності нових правил прийнято не було.

Напередодні який набирає чинності закону кілька великих ЗМІ та видавничих будинків вже змінили структуру власників.

Так, американська Hearst Corporation передала Віктору Шкулєву 30 відсотків акцій видавничого дому Hearst Shkulev Media, залишивши за собою дозволену частку в 20%.

Американська компанія Discovery Communications і "Національна Медіа Група" (НМГ) створили спільне підприємство, в якому у компанії із США буде 20% акцій.

Нагадаємо, позбутися російських активів також намагаються фінський концерн Sanoma Corp і німецький медіахолдинг Axel Springer.

За даними ЗМІ, швейцарський видавець Edipresse, що випускав в РФ близько 30 журналів, в тому числі, "Самая", "Мамо, це я!" І "В'язання для вас" продав весь бізнес російському менеджменту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!