Standard & Poor's знизило рейтинг Японії

Середа, 16 вересня 2015, 14:05

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Ratings Services знизило довгостроковий кредитний рейтинг в іноземній і місцевій валюті Японії на один щабель, до "A +" з "AA-".

Про це йдеться в повідомленні агентства, передає "Прайм".

Короткостроковий кредитний рейтинг в іноземній і місцевій валюті Японії також знижений, до "A-1" з "A-1 +". Прогноз по обох рейтингах стабільний.

"Наші рейтинги щодо Японії відображають сильну зовнішню позицію країни, відносно благополучну і диверсифіковану економіку, політичну стабільність і стійку фінансову систему в умовах дуже слабкої бюджетної позиції країни, яку посилює процес старіння населення і дефляція", - зазначили експерти агентства.

Зниження рейтингів пов'язане зі зниженням вірогідності відновлення економіки Японії до рівня, який забезпечить достатню підтримку кредитоспроможності країни для її відповідності попереднім рейтингам.

Стабільний прогноз щодо довгострокового рейтингу Японії відображає очікування S&P того, що деяке економічне зростання і стабілізація цінових рівнів сповільнять темпи збільшення державного боргу протягом наступних двох років і врешті-решт приведуть до його стабілізації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!