Яценюк звинуватив Демчишина у зриві закупівель вугілля

Понеділок, 14 вересня 2015, 15:35

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звинуватив керівництво Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у зриві виконання плану заходів з підготовки до опалювального сезону, в тому числі в частині організації поставок вугілля на теплоелектростанції.

Про це він сказав під час відвідування спеціальних навчань на державному підприємстві "Укренерго", яке здійснює диспетчерське управління Об'єднаною енергосистемою України, передає УНІАН.

"Ми провели засідання Енергетичного штабу. Змушений констатувати, що Міністерство енергетики зірвало виконання декількох пунктів розпорядження про підготовку до осінньо-зимового періоду. В першу чергу мова йде про накопичення вугілля", - сказав Яценюк.

Він нагадав, що уряд виділив необхідні кошти на закупівлю палива, проте вони так і не були використані за призначенням.

Яценюк зажадав від Міністерства енергетики та вугільної промисловості виконати всі озвучені раніше урядом вимоги щодо закупівлі вугілля і завантаження паливом українських теплоелектростанцій.

"Я ставлю завдання Міністерству енергетики - до кінця місяця базові цифри накопичення повинні бути виконані. Це ж стосується державних компаній, які виробляють електроенергію і повинні забезпечити стабільність української енергетичної системи", - сказав Яценюк.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!