"Укртранснафта" достроково відремонтувала ділянку нафтопроводу - Пасішник

Неділя, 9 серпня 2015, 15:50

Співробітники "Укртранснафти" достроково закінчили ремонт ділянки нафтопроводу, який подає нафту на Кременчуцький нафтопереробний завод (НПЗ).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

"Завдяки злагодженій роботі співробітників" Укртранснафти ", ремонт" конфліктного "ділянки нафтопроводу, що живить нафтою Кременчуцький НПЗ, закінчений достроково, і трубопровід введений в експлуатацію. Про готовність відновити транспортування нафти диспетчер" Укртранснафти "невідкладно повідомив диспетчерським службам" Укрнафти "і" Укртатнафти " , - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, ПАТ "Укртранснафта" не перекачуватиме нафту ПАТ "Укрнафта" протягом 58 годин у зв'язку із проведенням ремонтних робіт нафтопроводу "Глинсько-Розбишівська-Кременчук".

Як відомо, у Кременчуці вхід та виїзд до філії "Укртранснафти"  заблокували невідомі у спецодязі Кременчуцького НПЗ.

1 серпня Пасішник повідомив, що кількадесят невідомих штурмували станцію ЛВДС "Кременчук "Укртранснафти".

Згодом він повідомив, що  так звані робітники "Укртатнафти" "відпрацювали" мітинг і зникли, "спортсмени" у спецодязі нафтопереробників продовжили блокувати вхідні ворота до  ЛВДС Кременчук - підігнали під ворота установи автобуси та перекрили ними вхід на станцію. 

31 липня ПАТ "Укртранснафта" припинила подачу видобутої "Укрнафтою" нафти на заводи "Укртатнафти" через дефекти, виявлені на магістральному нафтопроводі "Глинська-Кременчук". 

ПАТ "Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти та газу через призупинення ПАТ "Укртранснафта" приймання та транспортування нафти.

Пізніше Кременчуцький НПЗ, що входить до компанії "Укртатнафта", також заявив про загрозу зупинки через зрив поставок сировини компанією "Укртранснафта".

2  серпня  "Укртранснафта" відновила постачання нафти на Кременчуцький НПЗ, однак керівники виробничих підрозділів терміново викликають працівників, у яких вихідний або відпустка, й вимагають вийти на роботу 3 серпня: "Завтра доправлять у Київ на мітинг. Навіть пропонують подвійну оплату".

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.