Банк Америки прогнозує обвал китайського фондового ринку ще на 35%

П'ятниця, 28 серпня 2015, 18:27

Фондовий індекс Shanghai Composite повинен впасти ще на 35%, перш ніж акції китайських компаній, знову стануть привабливими, вважають експерти банку Америки.

Про це повідомляє Finance.ua.

Фондовий аналітик інвестбанку Девід Куї вважає, що поточна оціночна вартість акцій китайських компаній є невиправдано високою з урахуванням ослаблення економіки КНР, що продовжується, пише Bloomberg.

"Як тільки люди зрозуміють, що уряд відходить від прямих інтервенцій на фондовому ринку, безліч інвесторів почне знову продавати акції", - говорить Куї.

Він вважає, що China Securities Finance, яка отримує кошти у вигляді кредитів від Народного банку Китаю і забезпечує ринок ліквідністю, ймовірно, припинить прямі покупки на фондовому ринку протягом одного-двох місяців.

Китайський індекс Shanghai Composite піднявся в п’ятницю, 28 серпня, за підсумками другої сесії поспіль, додавши до закриття ринку на 4,8%. Напередодні цей індикатор підскочив на 5,3%, і, за даними джерел агентства Bloomberg, підйом ринку пов’язаний з поновилося проведенням інтервенцій владою країни.

Джерела зазначають, що Пекін хоче домогтися стабілізації фондового ринку напередодні військового параду в рамках урочистих заходів з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни. Він пройде 3 вересня.

Значення Shanghai Composite в даний час на 47% вище рівня того ж періоду роком раніше, проте статдані по китайській економіці вказують на ослаблення зростання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!