Чиновники Фонду соцстраху привласнили 30 мільйонів - СБУ

Четвер, 20 серпня 2015, 10:51

Служба безпеки України спільно з Державною фінансовою службою припинила протиправну діяльність посадовців Фонду соціального страхування, які створили механізм привласнення бюджетних коштів на суму понад 30 мільйонів гривень.

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

"За результатами проведення торгів на оздоровчі послуги впродовж 2014 року Фондом було виплачено 44,8 мільйона гривень. Частину цих коштів, на підставі удаваних договорів, перераховано на фіктивні фірми, знято готівкою та поділено між учасниками злочинної схеми", - йдеться у повідомленні.

"Відкрито кримінальне провадження за фактами ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах, фіктивного підприємництва, відмивання доходів, розтрати майна тощо", - наголосили в СБУ.

Як зазначається, директорам та засновникам підприємств, на рахунки яких перераховувалися кошти з Фонду, оголошено про підозри. Засновнику одного з підприємств вже винесено обвинувальний вирок.

"За рішенням суду проводиться судово-економічна експертиза фінансово-господарської діяльності підприємств, що брали участь у злочинній схемі. Після винесення судових вироків незаконно привласнені кошти будуть повернуті до Державного бюджету", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua