Порошенко підписав удосконалення системи електронного адміністрування ПДВ

Вівторок, 28 липня 2015, 17:32

Президент підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Як зазначається, закон спрямований на удосконалення функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість, яка з 1 лютого поточного року працювала у тестовому режимі, а з 1 липня переведена у звичайний режим роботи.

Так, скорочено перелік реквізитів податкової накладної, які втратили актуальність у зв'язку із запровадженням системи електронного адміністрування ПДВ.

Крім того, надається можливість складання раз на місяць (в останній день місяця) зведених податкових накладних у разі здійснення постачання товарів (послуг), постачання яких має безперервний або ритмічний характер (як платникам, так і неплатникам ПДВ).

Також, запроваджується надання платнику податку на його запит інформації про рух коштів на його рахунках у системі електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом надсилання електронного повідомлення.

Встановлено, що на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ не поширюється дія закону "Про виконавче провадження", зокрема на кошти, що перебувають на таких рахунках, не може бути накладено арешт, звернено стягнення.

Вимоги, сформовані відповідно до закону "Про виконавче провадження" до набрання чинності цим законом щодо коштів, які перебувають на рахунках в системі електронного адміністрування ПДВ, вважаються анульованими.

Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім абзаців двадцять сьомого - одинадцятого підпункту 3 пункту 11 розділу 1, які набирають чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем набрання чинності цим законом.

Економічна правда

   

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!