Мінфін об’єднав коди бюджетної класифікації з податку на прибуток

Середа, 22 липня 2015, 19:51

Мінфін об’єднав коди бюджетної класифікації з податку на прибуток підприємств, та тим самим зробило перший крок для вирішення проблеми переплат з податку на прибуток.

Про це йдеться у повідомленні міністерства.

Згідно із повідомленням, Мінфін активно працює над покращенням бізнес-клімату в Україні, в тому числі - над спрощенням адміністрування податків для платників податків та забезпечення дружньої для бізнесу податкової системи. 

Черговим кроком на шляху забезпечення  спрощення системи оподаткування є об’єднання кодів бюджетної класифікації з податку на прибуток підприємств, зазначили у міністерстві.

Згідно з наказом Міністерства фінансів від 20 липня 2015 року № 651 "Про затвердження змін до бюджетної класифікації", облік податку на прибуток та авансового внеску з цього податку буде здійснюватися за одним кодом бюджетної класифікації.

"Цей крок дозволить автоматично об’єднати всі переплати з податку на прибуток в особових картках платників податків, та враховувати їх під час сплати поточних зобов’язань з цього податку. В свою чергу, це дозволить уникнути виведення оборотних коштів платників та випадків надмірної сплати податку до бюджету", - підсумували у Яресько.

Еконоімчна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!