МВС знову замовило автономерів на мільйон у харківського "Світлофору"

Вівторок, 9 червня 2015, 10:22

МВС уклало угоду з ТОВ "Світлофор" на постачання номерних знаків транспортних засобів на 1,04 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Віснику державних закупівель".

Як зазначається, ці торги було проведено за переговорною процедурою з минулорічним постачальником номерних знаків, оскільки відповідні відкриті торги у квітні було відмінено.

Після цього провело переговорну процедуру, розіславши запрошення до участі у закритій процедурі чотирьом вітчизняним виробникам номерних знаків – КНВО "Форт" МВС, ТОВ "Світлофор", ДП "Завод "Динамо Силейр", ТОВ "Спецзнак".

На запрошення відреагували "Світлофор" і "Динамо-Сілейр" з пропозицією дорожчою на 40 тис грн.

Замовлено 54 220 одиниць та комплектів, що лише частково покриває потребу України у номерних знаків.

Справа в тім, що МВС 6 травня завершило інші відкриті торги на постачання 591 380 номерних знаків різних видів у 2015 році на суму 70,76 млн грн. Їх виграло одеське ТОВ "Лемодо", що пропонувало продукцію "Динамо-Сілейру".

Журналісти телепрограми "Схеми" повідомили, що нові номери від "Лемодо" досі не з’явились у регіональних МРЕО. Про причини відсутності номерів вони не змогли дізнатись ні у МВС, ні у офісі "Лемодо".

Також "Схеми" повідомили, що на заводі "Динамо-Сілейр" взагалі не чули про "Лемодо".

Окрім того "Схеми" повідомили з посиланням на керівника ТОВ "Світлофор" Олега Палєєва, що "Динамо-Силейр" – дніпропетровська фірма, яка апріорі не може бути постачальником, якщо малось на увазі на умовах субпідряду використовувати цю фірму, бо по ній порушена процедура банкрутства".

Нагадаємо, всього у 2014 р. після призначення харків’янина Арсена Авакова керівником МВС "Світлофор" отримав замовлень на автознаки на 59,97 млн грн.

Тоді торги проводились без будь-якої конкуренції оскільки номери були запатентовані державним КНВО "Форт" і патент після призначення харків’янина Арсена Авакова міністром МВС з невідомих причин було передано саме харківському "Світлофору".

Цього року МВС вперше проводило відкриті торги на виготовлення номерів, прибравши монопольну вимогу щодо того, що номери може виготовляти тільки та фірма, якій попередньо було передано у користування патент.

Попередній монополіст "Світлофор" з лютого по травень блокував ці торги у Антимонопольному комітеті, двічі поскаржившись на дискримінаційні умови тендеру та відсутність вимоги МВС щодо того, аби участь у тендері могли брати лише виробники номерів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!