У "МТС-Україна" розповіли, якими будуть тарифи компанії на 3G

Неділя, 7 червня 2015, 13:50

Компанія "МТС-Україна" оголосила нові тарифи для контрактних абонентів "Смартфон 3G" і "Планшет 3G".

Про це повідомили AIN.UA в компанії.

Як повідомляється, дані тарифні плани переглянуті і доступні за новими цінами з 1 червня.

За ним українці вже можуть користуватися 3G-інтернетом на базі "Трімоб", проте, після запуску власної 3G-мережі ціни залишаться актуальними. Те ж саме стосується і тарифів на 3G для абонентів по передоплаті.

У компанії припускають, що тарифи можуть змінитися.

"Телеком-ринок в цьому плані досить динамічно розвивається, так як конкуренція висока. Якщо один з учасників піде в демпінг, наприклад, інші не зможуть цього не враховувати", - пояснили AIN.UA в "МТС-Україна", додавши, що якщо ситуація на ринку не зміниться, і озвучені тарифи інших операторів будуть актуальними, мінятися нічого не буде.

З 1 червня в мережі "МТС-Україна" з'явився новий контрактний тариф "Планшет 3G", в рамках якого абонентам надається безлімітний 3G-інтернет за 70 гривень на місяць.

Тариф "Смартфон 3G" за 100 грн включає в себе безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітний 3G-інтернет у всіх обласних центрах і великих містах, 100 хвилин на дзвінки на інші мережі по Україні, 100 SMS та MMS на всі мережі по Україні.

Також з 1 червня в цих тарифах доступна послуга "Рік без абонплат", яка дозволяє економити на щомісячному платежі до 50%. Наприклад, заздалегідь заплативши за рік 600 грн, абонент зможе користуватися тарифом "Смартфон 3G" не за 100 гривень на місяць, а за 50.

Раніше компанія опублікувала тарифи на 3G для абонентів за передоплатою, які також вже доступні на мережі "Трімоб". Зокрема, "3G Перший", в рамках якого безлімітний 3G-доступ коштує 70 гривень на місяць, і "Просто супер перший" - 90 гривень на місяць.

Як повідомила Павловська, у міру розгортання комерційної 3G-мережі більш швидкісний інтернет буде доступний абонентам в рамках існуючих тарифів.

Так, швидкість 3G-інтернету на мережі "Трімоб" становить до 7,2 Мбіт/сек, а у власній 3G-мережі компанії швидкості виростуть до 42 Мбіт/сек.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!