Пінчук вдвічі підняв ціну на колеса для "Укрзалізниці"

П'ятниця, 5 червня 2015, 10:30

ДП "Укрзалізничпостач" 19 травня уклало додаткову угоду з ТОВ "Інтерпайп Україна" на постачання коліс для рухомого складу залізниці по 11,112 тисяч гривень за штуку.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

"Укрзалізничпостач" 18 травня за результатами тендеру уклав з компанією Віктора Пінчука угоду на постачання колес на 98,65 млн гривень. Однак ціну за самі колеса не оприлюднив.

А наступного дня з’явилась додаткова угода, у якій було визначено зменшену ціну за колеса, але не було вказано про зменшення суми угоди. Виходячи з попередньо замовленої кількості коліс (7,612 тисяч штук), йдеться про можливе зменшення ціни коліс на 15% впродовж однією доби після укладання основної угоди.

"Інтерпайп" виграв тендер залізничників, маючи єдиного конкурента зі значно дорожчими колесами - ПП "Петроенерджі 1" пропонувало товар за 111 млн гривень. Ця фірма раніше називалась "Джераміно моноліт сервіс", що співзвучно назві іншої компанії "Джераміно Дніпроекоінвест Україна", яку контролює оточення Пінчука.

"Інтерпайп" щороку отримує підряди на постачання металевих виробів для залізниці. У липні 2014 року "Інтерпайп" виграв тендер "Укрзалізничпостачу" з колесами по 6,146 тисяч гривень, у 2013 році - по 6,4 тисяч гривень. З того часу курс долара в Україні зріс майже втричі.

З 2010 року у "Віснику держзакупівель" було оприлюднено дані про залізничні підряди "Інтерпайпу" на 1,20 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!