"Укргазвидобування" накупило хімії на 44 мільйони

П'ятниця, 26 червня 2015, 08:53

Філія управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ "Укргазвидобування" за результатами тендерів уклала угоди з ТОВ "Промфінанс Груп" на закупівлю хімії на загальну суму 43,9 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, замовлено постачання 803 тонн антифризу на суму 28,90 млн грн (ефір метил-трет-бутиловий по 36 тис грн/т), а також 600 тон компоненту моторного палива альтернативного марки Б по 25 тис грн/т, усе з поставкою в Харківській область.

Фірму "Промфінанс Груп" заснували у листопаді минулого року, першим власником було ТОВ "Бізнес Пропозиції" Катерини й Володимира Пальчиків (з Остера Чернігівської обл.), останній же був директором.

Наразі ж фірма переписана на Вікторію Вікторівну Донських з Кременчука Полтавської обл. На початку 2013 р. вона упродовж кількох місяців очолювала дніпропетровську страхову фірму "Укрінтерполіс".

"Промфінанс Груп" має 100 грн статутного капіталу, тендерів раніше не вигравала.

Єдиним конкурентом фірми на обох виграних тендерах стало полтавське ТОВ "Індустріальні системи автоматизації" Миколи Звягольського, основним видом діяльності котрого є торгівля комп’ютерним обладнанням.

Пропозиція "Промфінанса" не була найдешевшою на торгах по антифризу: подавався ще третій учасник, ТОВ "Меледа", яке пропонувало антифриз на 80 тис грн. дешевше, однак пропозиція була відхилена за неповний пакет та незавірені належним чином документи.

Ці тендери було завершено за кілька днів до офіційного призначення головою "Укргазвидобування" Олега Прохоренка 25 червня. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!