Shell запрошує всіх водіїв зібрати ексклюзивну колекцію моделей мотоциклів Ducati

Субота, 20 червня 2015, 15:33

PROMOTED

Цього року Shell відзначає 20 років легендарної співпраці з Ducati у рамках одного із найуспішніших технічних партнерств у світі автоспорту.

З цієї нагоди компанія запрошує всіх водіїв взяти участь у спеціальній акції – "Збирай Ducati на Shell".

 

З 19 червня і до 11 вересня 2019 р. всі фани паливно-мастильних матеріалів Shell, а також ті, хто захоплюється швидкістю і потужністю мотоциклів Ducati, мають змогу не лише особисто відчути якість пального і олив Shell, але і стати власниками ексклюзивної колекції із шістьох унікальних моделей мотоциклів Ducati.

Для того, щоб отримати один такий мотоцикл зі знижкою, достатньо: 

А)  Однієї заправки будь-яким пальним від 25 літрів, включно з Shell V-Power (окрім Power Gas, за умови заправки яким така змога відкривається після 3-ї заправки)

та

В)  Наявності зареєстрованої SMART картки Shell.

Купівля будь-якого іншого товару на АЗС Shell на суму від 150 грн також дає можливість взяти участь в акції "Збирай Ducati на Shell"*.

* Детальна інформація про Акцію розміщена на сайті http://shellsmart.com.ua/, а також за телефоном гарячої лінії Організатора Акції: 0 800 500 423 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України не тарифікуються. Дзвінки з мобільних телефонів – згідно тарифів вашого оператора).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!