The Soufflet Group інвестує в Іллічівський порт до 100 мільйонів доларів

П'ятниця, 19 червня 2015, 17:20

Компанія The Soufflet Group збирається інвестувати в один з 12 інвестиційних майданчиків Іллічівського морського порту до 100 мільйонів доларів.

Про це в п'ятницю на брифінгу заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє прес-служба ІМТП.

Так, у Міністерстві інфраструктури 19 червня пройшло підписання меморандуму про намір компанії. Меморандум підписали директор Іллічівського порту Юрій Крук і генеральний директор компанії The Soufflet Group Жан-Марк Філуз.

На заході була представлена інформація про розвиток транспортної інфраструктури Іллічівського порту і проект, який буде профінансований інвестором. Обсяг капіталовкладень становитиме від 70 до 100 млн доларів.

У прес-службі Іллічівського порту повідомили, що підписанням меморандуму інвестор засвідчить намір протягом наступних кількох років реалізувати інвестиційний проект на базі Іллічівського порту.

За попередніми даними, згідно з меморандумом, компанія The Soufflet Group дає зрозуміти, що вони готові побудувати новий термінал в порту Іллічівський з перевалкою до 1 млн тонн.

Даний проект є частиною реалізованого стратегічного плану розвитку порту. Він включає в себе 12 інвестиційних майданчиків із загальною сумою інвестицій понад 1 млрд доларів. Планується збільшення вантажообігу порту до 35 млн тонн на рік.

На підписанні меморандуму були присутні також міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, директор компанії "Нью Ворлд Грейн Юкрейн" по чорноморському регіону Микола Горбачов.

ДП "ІМТП" - універсальний міжнародний порт, один з найбільших на Чорному морі. На підприємстві діють спеціалізовані термінали і комплекси, які дозволяють перевантажувати широкий діапазон вантажів. 29 причалів порту здатні приймати судна вантажопідйомністю до 100 тисяч тонн. У порту працює 4300 співробітників.

Soufflet Group - французька багатопрофільна група, один з найбільших в світі виробників солоду. В Україні Soufflet Group інвестувала у виробництво солоду, зберігання солодового ячменю і пшениці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!