Пивоварський наполягає на приватизації стивідорних компаній

П'ятниця, 19 червня 2015, 11:38

Для залучення міжнародних та українських інвесторів в морську інфраструктуру необхідно поставити стивідорні компанії на приватизацію.

Про це заявив на "Годині уряду" у Верховній Раді міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Те що стосується морської інфраструктури, як ви знаєте, я вже публічно заявлял, що для того щоб залучити інвестиції для термінальної інфраструктури портів, які є дійсно інвестиційно привабливими для іноземних на вітчизняних інвесторів необхідно прийняти закон, за яким стивідорні компанії виносяться за межі стратегічних об'єктів і підлягають привтизації", - заначив міністр.

За його словами, в цьому році міністерство провело вже більше десятка зустрічей з потенціальними інвесторами в термінальну і портову інфраструктуру.

Пивоварський зазначив, що ці зустрічі включають такі визначні іноземні компанії як: "Суфле", "Нобель", "Дюпон","Каргел" та інші.

"Сьогодні за годину я буду підписувати меморандум про порозуміння з компанією "Суфле", яка займається перевалкою, трейдингом сільськогосподарської продукції. Компанія готова інвестувати до 100 мільйонів в новий термінал в Україні", - прокоментував міністр.

Пивоварський переконаний, що все це підтверджує, що інфраструктура інвестиційно приваблива, але для того, щоб прийшли інвестори, необхідно створити умови.

"Нам необхідно поставити стивідорні компанії на приватизацію. Тоді мільярди доларів зайдуть в дану інфраструктуру", - підсумував він.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів в рамках скорочення державного сектора представив план приватизації державних підприємств, який включає продаж цього року Одеського припортового заводу, ряду морських портів та ін.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!