Фонд гарантування почав виплати вкладникам банку "Київська Русь"

Середа, 17 червня 2015, 10:24

З 17 червня ПАТ "Банк "Київська Русь" починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 31 березня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Як зазначається, виплати коштів будуть здійснюватися через установи шести банків.

"Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця укладання договору банківського вкладу/рахунку з "Банк "Київська Русь"" - йдеться у повідомленні.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до відділення банку, визначеного для кожного вкладника, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до банку.

Як повідомлялося, 29,41% акцій "Київської Русі" належить Віктору Братко, 17,72% - інвестиційній групі "Базус" (Київ), яка опосередковано контролюється Віктором Братко.

Ще 7,8678% акцій банку належить ТОВ "Грандінвестгрупп", яка також контролюється Віктором Братко.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в банк "Київська Русь" з 20 березня терміном на 3 місяці.

За даними НБУ, на 1 січня за розміром активів банк займав 26-е місце (8,608 млрд гривень) серед 158 діючих банків.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!