Маріуполь поки з газом, мешканців просять економити

Субота, 13 червня 2015, 13:05

Мешканців Маріуполя просять максимально знизити споживання природного газу 13 і 14 червня. 

Про це йдеться у повідомленні Маріупольської міськради.

"Переконливе прохання до всіх мешканців міста максимально знизити споживання природного газу 13 і 14 червня. Тимчасово рекомендується не проводити дії, пов'язані з підвищеним споживанням природного газу в побуті - підігрів води для прання, прийняття ванн і т.і.", - зазначили у міськраді.

Дані заходи дозволять утримати тиск газу в системі газопостачання міста на гранично-низьких показниках, при яких не відбудеться автоматичне відключення кінцевих споживачів, в тому числі населення.

Згідно з повідомленням, кілька днів з економними обсягами споживання необхідні для повного усунення аварії на магістралі газопроводу Краматорськ-Донецьк-Маріуполь-Бердянськ на ділянці між Краматорському і Донецьком, де  12 червня в результаті обстрілу стався порив магістрального газопроводу.

Повідомлялося, що Волноваха, Маріуполь і Бердянськ будуть відключені від газу на час ремонту газопроводу, який займе до 2 діб "з моменту повного припинення бойових дій".

В "Укртрансгазі" заявили, що у пошкодженому газопроводі "Краматорськ – Донецьк" залишилось газу для Маріуполя на 4-7 годин, якщо промислові гіганти повністю зупинять його споживання.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!