Світові ціни на нафту перейшли до зниження

Четвер, 7 травня 2015, 09:21

Світові ціни на нафту перейшли до зниження після зростання, викликаного даними про несподіване скорочення запасів нафти в США.

Про це свідчать дані торгів, пише "Прайм".

Станом на 7.18 вартість червневих ф'ючерсів на північноморську суміш нафти марки Brent знижувалася на 0,47% - до 67,30 долара за барель.

При цьому в ході торгів вона підвищувалася до 69,48 долара за барель, нового максимуму за цей рік. Ціна червневих ф'ючерсів на нафту WTI знижувалася на 0,84% - до 60,42 долара за барель.

У середу управління з енергетичної інформації Міненерго США повідомило про несподіване зниження комерційних запасів нафти в країні за тиждень, що завершився 1 травня. Показник скоротився на 3,9 мільйона барелів, до 487 млн барелів, тоді як експерти прогнозували зростання на 1,5 мільйона барелів.

При цьому управління повідомило про різке падіння імпорту нафти за тиждень на 905 тисяч барелів нафти на день - до 6,074 мільйона барелів, що зіграло велику роль у скороченні запасів.

Крім того, видобуток нафти в США знаходиться на високому рівні. Видобуток нафти в США за тиждень знизився на 4 тисячі барелів нафти в день - до 9,369 мільйона барелів на добу, що на 0,042% нижче показника попереднього тижня. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі Кушинг залишилися на колишньому рівні - 61,7 мільйона барелів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!