Порошенко продовжив термін подачі даних про бенефіціарів

Понеділок, 25 травня 2015, 19:31

Президент України Петро Порошенко підписав закон про продовження строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Закон передбачає продовження на чотири місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, що забезпечить можливість виконання вимог Закону всіма зареєстрованими юридичними особами.

"Закон також передбачає звільнення від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у четвер, 21 травня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи".

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.