Абромавичус закликає Раду ухвалити новий Податковий кодекс не пізніше жовтня

Вівторок, 12 травня 2015, 20:03

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус закликає парламент ухвалити новий Податковий кодекс не пізніше жовтня поточного року, щоб документ набув чинності з 1 січня 2016 року.

Про це він заявив у ході засідання українсько-американської бізнес-ради, передає УНІАН.

"Наша ідея в тому, щоб нова податкова система запрацювала з 1 січня 2016 року. При цьому вона повинна пройти голосування в парламенті у жовтні", - сказав міністр.

При цьому він сказав, що до цього часу має бути підготовлено пакет нормативних актів у сфері антимонопольного законодавства і підтримки конкуренції.

Як повідомлялося, на початку травня Кабінет міністрів завершив конкурс на заміщення вакантної посади голови Державної фіскальної служби, призначивши на цю посаду Романа Насірова.

Раніше Насиров очолював Комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики України.

В ході представлення своєї програми дій Насіров назвав однією з основних завдань на посаді голови ДФС поліпшення адміністрування податків шляхом спрощення податкової звітності, розвитку електронних сервісів, спрощення форм податкових декларацій та скорочення кількості документів, які подаються в податкову, а також оптимізації самої структури служби.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!