Фонд ЄБРР може виділити Україні до 100 мільйонів на енергоефективність

Середа, 8 квітня 2015, 17:11

Дочірній фонд Європейського банку реконструкції та розвитку "Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології Е5Р" готовий виділити до 100 млн євро на проекти енергоефективності в Україні.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на засіданні уряду в середу, передає УНІАН.

"Є фонд Е5Р, який чекає відповідних інструментів і готовий надати 100 млн євро на цей ринок (підвищення енергоефективності), що дасть робочі місця на наших підприємствах і стимулює економіку", - сказав Зубко.

За словами глави Мінрегіону, паралельно з наданням фінансової допомоги європейські партнери нададуть експертів з реалізації проектів у сфері підвищення енергоефективності.

"Це будуть не тільки інвестиції, а й експертна допомога. Точно так само, як ми залучаємо німецьких експертів для будівництва доріг, німецькі експерти з енергоефективності братимуть участь у реалізації наших проектів", - наголосив міністр.

Як повідомлялося, уряд України розраховує на підтримку дочірнього фонду Європейського банку реконструкції та розвитку "Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології Е5Р" у 16 енергозберігаючих інфраструктурних проектах в сфері ЖКГ.

Плановані енергозберігаючі інфраструктурні проекти Е5Р торкнуться житлово-комунального господарства в Дніпродзержинську, Кривому Розі та Лозовій.

Також фонд планує реалізацію великого проекту в сфері ЖКГ у Полтаві, який у подальшому буде розширено і на інші міста.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!