Порошенко повернув ОСББ та ЖБК статус неприбуткових організацій

Середа, 8 квітня 2015, 14:39

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким передбачено звільнення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), асоціацій власників житлових будинків (АВЖД) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) від сплати податку на прибуток.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Відповідні зміни внесено до Податкового кодексу в частині оподаткування неприбуткових підприємств.

Нагадаємо, 18 березеня Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект №1892, "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій", що повертає ОСББ та ЖБК статус неприбуткових організацій.

Законом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, асоціації власників жилих будинків, житлово-будівельних кооперативів визнано неплатниками податку на прибуток, як неприбуткові організації.

Законом встановлено, що повторне внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ (перереєстрація) неприбуткових організацій, які зазначені у підпунктах 1 та 2 пункту 133.1.1 статті 133 Податкового кодексу, і які були внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ станом на 1 січня 2015 року, не вимагається.

Законом також встановлено, що неприбуткові організації, які зазначені у підпунктах 1 та 2 пункту 133.1.1 статті 133 Податкового кодексу, державна реєстрація яких відбулася після 31 грудня 2014 року та до набрання чинності цим Законом, в разі внесення їх до Реєстру неприбуткових організацій та установ протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом, вважаються такими, що внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ з дня їх державної реєстрації.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!