В Україні 683 громадянина задекларували мільйон - ДФС

Середа, 8 квітня 2015, 13:12

Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України подано майже 194 тисяч декларацій про майновий стан і доходи.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Як зазначається, загальна сума задекларованих доходів ста 13,8 мільярда гривень, визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб – 289,8 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 18% та 12% відповідно.

Найбільшу кількість декларацій подано у Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській та Харківській областях. Суттєво підвищився рівень декларування доходів громадян у Кіровоградській, Сумській та Полтавській областях.

За видами доходів найбільше громадянами декларувались доходи від заробітної плати (4,2 мільярда гривень), від успадкованого або отриманого в дарунок майна (3,7 мільярда гривень), інші доходи (3,5 млрд грн) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд грн).

Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 мільйон гривень задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить 71,9 млн грн.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!