Прокуратура АР Крим відкрила справу за фактом передачі "Артеку" Росії

П'ятниця, 3 квітня 2015, 15:47

Прокуратурою АР Крим розпочато кримінальне провадження за фактом "націоналізації" Міжнародного дитячого центру "Артек".

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Незважаючи на специфічні умови функціонування, прокуратура Автономної Республіки Крим вживає всіх можливих заходів до недопущення порушень та поновлення порушених прав громадян і юридичних осіб", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, з часу окупації Російською Федерацією півострова Крим незаконно утвореними органами влади анексованого півострова проводиться так звана "націоналізація" підприємств, установ та організацій, які перебувають у власності держави Україна.

"Так, 1 квітня 2015 року прокуратурою АР Крим розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння посадовими особами незаконно створеного органу - "Ради міністрів Республіки Крим" майном найбільшого в Україні дитячого табору - "Міжнародний дитячий центр "Артек", що перебуває у державній власності, шляхом передачі майна дитячої здравниці у власність РФ", - повідомляє прес-служба.

"Як наслідок, українській державі заподіяно майнову шкоду в особливо великих розмірах", - зазначили у прокуратурі.

Як відомо, окупаційна влада Криму прийняла рішення про передачу "Артеку" у державну власність Росії 31 березня.

Нагадаємо, Україна звернулася до ЮНЕСКО та провідних міжнародних організацій з проханням посилити тиск на Росію у зв'язку з передачею табору "Артек" окупаційною владою Криму у власність РФ.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"