Fitch після реструктуризації підвищив рейтинг "ДТЕК"

Середа, 29 квітня 2015, 18:54

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинг компанії DTEK Energy з С до RD (обмежений дефолт) і потім підвищило його назад до С у зв'язку з реструктуризацією єврооблігацій.

Про це йдеться в повідомленні Fitch, передають "Українські новини".

28 квітня енергохолдинг "ДТЕК" успішно завершив переговори з реструктуризації єврооблігацій на 200 млн доларів США, термін погашення яких припадав на квітень 2015 року.

Всім власникам єврооблігацій були запропоновані рівні умови: відшкодування в розмірі 20% від номіналу цінних паперів і обмін на нові єврооблігації з повним погашенням в 2018 році.

Як повідомлялося, в 2010 році ДТЕК здійснив розміщення єврооблігацій на суму 500 млн доларів строком на п'ять років. У 2013 році згідно з умовами тендеру, що проводиться компанія викупила і погасила єврооблігації на 300 млн доларів.

У 2014 році був здійснений викуп єврооблігацій загальною номінальною вартістю 19 млн доларів.

ДТЕК створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова. В даний час є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергокомпанією країни.

Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!