Мінінфраструктури просить українців фотографувати ями на дорогах

Вівторок, 28 квітня 2015, 16:01

Міністерство інфраструктури України просить українців повідомляти про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства на сторінці в Facebook.

У Мінінфраструктури нагадали, що цього року на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 млрд гривень.

"Ми хочемо, щоб ці кошти були використані максимально ефективно. Тож задля уникнення халатного ставлення відповідних служб та посилення контролю за виконанням робіт з ямкового ремонту Міністерство інфраструктури запрошує кожного з вас до співпраці", - йдеться у повідомленні.

"Зважаючи на вашу небайдужість та постійний інтерес до ефективності роботи Міністерства пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення", - повідомляє Мінінфраструктури.

У повідомленні зазначається, що мова йде саме про траси та автодороги, які проходять поза населеними пунктами.

Також повідомляється, що порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо.

"На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи", - йдеться у повідомленні міністерства.

"Фотографуйте та відправляйте нам координати з місця ремонту на електронну адресу: roadcontrol@mtu.gov.ua", - закликають у Мінінфраструктури.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!