Найбільше на будівництво кордону може отримати "приватівський" будівельник - ЗМІ

Вівторок, 28 квітня 2015, 14:08

Обласні державні адміністрації 20-27 квітня оголосили тендери на будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави на суму 354,96 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Тендери наразі оголосили Дніпропетровська, Запорізька, Вінницька, Волинська, Полтавська, Хмельницька, Київська, Рівненська, Одеська, Закарпатська, Житомирська облдержадміністрації.

Найбільші контракти готуються укласти Дніпропетровська ОДА - на 62,85 млн грн і Запорізька ОДА - на 62,7 млн грн. 

Дніпропетровська ОДА планує віддати весь підряд ТОВ "Рубікон-Моноліт" (Дніпропетровськ). Нині засновниками фірми є Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук, але 70% статутного капіталу закріплено за самим "Рубікон-Монолітом".

Засновниками "Рубікон-моноліту" з 2004 року були Григорій Козинський і Роман Бенко.

Козинський раніше виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи "Приват" Геннадія Боголюбова, наприклад будівництво єврейського центру "Менора" у Дніпропетровську.

Бенко наразі працює у Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, очолює відділ контролю та державного нагляду.

Техзавдання не оприлюднені, оскільки тендери проведено за переговорною процедурою закупівлі. 9 квітня до закону про держзакупівлі внесли зміни і дозволили проводити тендери на будівництво оборонних споруд за скороченою процедурою.

Всього на будівництво інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави уряд виділив 850 млн грн.

Таблиця

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!