"ОТП Банк" через девальвацію втратив понад мільярд гривень

П'ятниця, 24 квітня 2015, 20:13

Один із групи найбільших за активами "ОТП Банк" у першому кварталі 2015 року отримав 1,1 млрд гривень збитку, при цьому значною мірою витрати банку обумовлені збільшенням резервів на покриття ризиків валютного кредитного портфеля в умовах курсової нестабільності.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі банку.

Також банк повідомляє, що в першому кварталі банк продовжував вести прибуткову операційну діяльність і отримав за цей період 741,6 млн гривень чистого процентного доходу, що на 131,7 млн гривень більше показника роком раніше. Чистий комісійний дохід банку в першому кварталі становив 92,4 млн гривень.

"Хоча до стабілізації ситуації в Україні говорити про вихід на прибуткову діяльність було б передчасно, ми розраховуємо на зменшення збитків по мірі скорочення витрат і реалізації комплексної програми оптимізації процесів, що проводиться на даний час у банку", - наводяться в повідомленні слова голови правління банку Тамаша Хак-Ковача.

Також повідомляється, що активи банку за підсумками першого кварталу зросли на 12,09% - до 24,1 млрд гривень, а показник поточної ліквідності становив 59,83%, значно перевищивши норматив, установлений НБУ (40%).

"ОТП Банк" працює на ринку України з 1998 року. 100% акцій банку належить OTP Bank, Угорщина.

У 2014 році порівняно з 2013 роком збільшив активи на 14,8%, до 21,5 млрд гривень. За підсумками року банк отримав 1,99 млрд гривень збитку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!