Заможні депутати Ради продовжують отримувати компенсацію на оренду житла

Четвер, 23 квітня 2015, 18:21

У березні 180 депутатів Верховної Ради отримали компенсацію з державного бюджету на оренду житла або винайм готельного номеру.

Відповідний перелік розміщений на сайті парламенту.

У цьому переліку є чимало депутатів, які задекларували мільйонні доходи, але все ж не відмовляються від державних грошей.

Наприклад, серед них можна виділити Павла Балогу, який у 2014 роцізадекларував майже 13 мільйонів прибутку; власника гігантського маєтку під Києвом Володимира Кацубу, який за той же період заробив3,1 мільйона; аграрного бізнесмена Андрія Вадатурського (задекларував 1,25 мільйона); ще одного аграрія Аркадія Корнацького (декларацію за 2014 ще не оприлюднив, але у 2013 заробив майже 20 мільйонів).

Крім мільйонерів, державною допомогою скористалися інші відомі депутати зі скромнішими доходами – Олександр Вілкул, брати Добкіни, Андрій Парубій, Антон Геращенко. Згідно з їхніми деклараціями, вони самі отримують відносно невеликі прибутки і живуть більшою мірою на зарплату, проте часто декларують значні доходи своїх родичів (як, наприклад, Вілкул, який сам заробив 257 тисяч, а його сім'я - 2,9 мільйона).

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!