UniCredit Bank збільшує статутний капітал на 250 мільйонів доларів

Четвер, 2 квітня 2015, 18:33

UniCredit Bank збільшує свій статутний капітал на 250 млн доларів.

Про це заявив голова правління банку Граціано Камелі, передає прес-служба фінустанови.

"У червні, після загальних зборів акціонерів, буде завершено збільшення статутного капіталу на суму 250 млн доларів, що доповнить спрямовані в березні на посилення капіталу 250 млн доларів. Така сума не тільки відповідає вимогам НБУ і результатами стрес-тестування МВФ, але й дає банку додаткову подушку безпеки на майбутнє", - сказав Камелі.

Він також підкреслив, що такі дії міжнародної групи є надзвичайно хорошим знаком для України та її фінансової системи, вони також свідчать про зусилля української влади щодо стабілізації ситуації в країні.

"Проте, очевидно, що Україна перебуває на початку шляху, і треба вирішити ще багато проблем. Найважливішим питанням для кожного інвестора є захист прав кредиторів. Збільшення капіталу UniCredit Bank демонструє всій системі і Україні, що UniCredit виконує вимоги зі свого боку", - сказав Камелі.

"Ми впевнені, що уряд і всі органи державної влади продовжать і реалізують необхідні реформи", - додав глава правління банку.

Станом на 1 квітня регулятивний капітал UniCredit Bank становив 9,4 млрд гривень, норматив достатності капіталу - 17,4%. Статутний капітал банку на даний момент становитиь 2,468 млрд гривень.

Оновлений UniCredit Bank утворився в грудні 2013 року шляхом об'єднання двох українських активів групи - ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!