Американська торговельна палата в Україні призначила президентом Андрія Гундера

Четвер, 2 квітня 2015, 12:53

Американська торговельна палата в Україні оголосила про призначення Андрія Гундера на посаду Президента організації.

Він офіційно обійме посаду 15 квітня 2015 року, йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, Гундер, виходець із Лондона, протягом двох останніх десятиліть отримав репутацію провідного експерта з питань зв’язків з громадськістю та органами державної влади в Україні.

Він має широкий досвід роботи в бізнесі в Україні, зокрема, на керівних посадах у GlaxoSmithKline та UMC (зараз – МТС Україна).

 

Гундер, громадянин Великобританії, з 2010 року очолював Український Інститут у Лондоні та постійно виступав експертом з українського питання у світових ЗМІ.

Протягом останнього року він дав понад 100 інтерв’ю провідним міжнародним теле- та радіокомпаніям, у тому числі BBC, CNN, Sky News, Bloomberg TV, ITV, Al Jazeera та іншим.

Він виступав з питань поточної ситуації в Україні у Палатах британського Парламенту, Палаті Лордів, Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки та Університетському коледжі Лондона.

Гундер замінить на посаді Тараса Качку, який тимчасово виконував обов’язки Президента Палати з листопада 2014 і який продовжить діяльність у Палаті на посаді Віце-президента з питань стратегічного розвитку.

У своїй новій ролі Гундер буде відповідати за подальший розвиток Американської торгівельної палати в Україні як провідного голосу міжнародного бізнесу, що працює в країні.

Гундер буде очолювати команду, яка є надійним партнером для понад 600 компаній-членів, а також ключових зовнішніх стейкхолдерів, у цей непростий для країни час, виступаючи за впровадження законодавства та реформ у відповідності до міжнародних стандартів, а також привнесення кращих світових практик та інновацій у ведення бізнесу в Україні.

Гундер започаткував та керував діяльністю Лондонського представництва української юридичної компанії Magisters і, пізніше, Sayenko Kharenko, де очолював практику зв’язків з державними органами. Зазначені українські юридичні компанії в Лондоні слугували провідником для міжнародних інвесторів в економіку України.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!