"Нафтогаз" обіцяє наступного опалювального сезону газ за пільговою ціною

Субота, 18 квітня 2015, 16:26

Найбільший державний енергохолдинг - "Нафтогаз України" в опалювальний сезон з 1 жовтня 2015 року по 30 квітня 2016 року поставить 82% природного газу для опалення за пільговою ціною.

Про це йдеться у презентації компанії, повідомляє УНІАН.

Згідно з документом, для потреб ТКЕ у наступний опалювальний сезон компанія поставить 6,8 млрд кубометрів газу за ціною 2 994 гривень за тисячу кубометрів, що становить 36% від загального прогнозного споживання палива для опалення.

Далі, компанія поставить 8,7 млрд кубометрів газу за ціною 3 600 гривень за тисячу кубометрів для населення, що використовує "блакитне паливо" для опалення (в межах соцнорми - 200 кубометрів на місяць).

Частка цієї категорії населення, на думку "Нафтогазу", становитиме 46% від загального прогнозного споживання газу для опалення.

Як зазначають у "Нафтогазі", 18% газу для опалення буде поставлятися за повною ціною - 7 188 гривень за тисячу кубометрів. Це газ, який споживається населенням понад соціальної норми 200 кубометрів на місяць.

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, у рамках виконання Меморандуму з ключовим кредитором країни - Міжнародним валютним фондом підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 разу - до 3 600 гривень за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 кубометрів газу.

В період міжсезоння - з 1 травня по 30 вересня - вартість природного газу становитиме 7 188 гривень за тисячу кубометрів, незалежно від обсягів споживання.

Крім того, з 1 квітня буде підвищено і тариф на теплопостачання для населення - на 72%, до 537,2 гривень за Гкал. Також НКРЕКП з 1 квітня 2015 року підвищила тарифи на електроенергію для населення в середньому на 19%.

Підвищення тарифів на газ і теплопостачання повністю задовольняє попередні вимоги ключового кредитора економіки України - Міжнародного валютного фонду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!