ЄБРР розглядає можливість входження в капітал двох українських банків

Середа, 15 квітня 2015, 19:02

Європейський банк реконструкції і розвитку розглядає можливість входження в капітал двох українських банків - приватного і державного.

Про це повідомив журналістам директор департаменту міжнародних зв'язків Нацбанку Сергій Круглик під час інформаційного дня з питань співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, передає УНІАН.

"ЄБРР розглядає можливість розширення банків-партнерів. Можливе входження в капітал українського банку, навіть двох банків. Це на порядку денному ЄБРР. Два банки - приватний і державний", - сказав він і нагадав, що зараз ЄБРР володіє акціями у трьох банках, що працюють в Україні ("УкрСиббанк", "Мегабанк", "Прокредит Банк") і в одному збанкрутілому - банку "Форум".

За словами Круглика, у Національний банк надходять пропозиції і від інших іноземних інвесторів з придбання українських банків.

"Буквально вчора в Національний банк приходив інвестор із пропозицією купити банк. Інвестори приходять в Україну, у тому числі і в банківський сектор. В аграрний сектор, у хімічну промисловість. Їх небагато, але вони приходять, і це хороший старт для відновлення економіки", - додав директор департаменту міжнародних зв'язків НБУ.

Раніше в НБУ повідомили, що Україна планує залучити у ЄБРР у 2015 році до 900 млн євро.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 березня 2015 року банк взяв на себе зобов'язання з надання сукупної суми у 10,9 млрд євро для 344 проектів у країні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!