"Укрексімбанк" має намір відстрочити погашення євробондів на 750 мільйонів

Середа, 15 квітня 2015, 18:43

Державний "Укрексімбанк" у рамках реструктуризації має намір відстрочити погашення євробондів на 750 млн доларів з терміном обігу до 27 квітня 2015 року на термін не більше ніж 10 років, без зміни умов виплати відсотків і без списання суми основного боргу.

Про це сказано в листі банку інвесторам, передає УНІАН.

"Таким чином, продовження терміну є єдиною умовою, яку банк пропонує для розгляду, і скорочення основної суми боргу або відсотків до сплати банком на даний час не пропонується", - сказано в повідомленні.

Водночас у повідомленні наголошується, що якщо консенсус не буде знайдений, то це, швидше за все, призведе до порушення банком зобов'язань щодо сплати основного боргу і відсотків, причому переговори будуть проведені після порушення, а це буде менш вигідним для обох сторін.

Раніше повідомлялося, що кредитори "Укрексімбанку" 27 квітня обговорять відстрочку виплати 750 мільйонів доларів боргу.

Державний "Укрексімбанк" в кінці березня звернувся до інвесторів із проханням відстрочити погашення євробондів з терміном обігу до 27 квітня 2015 року на 750 млн доларів на 3 місяці - до 27 липня 2015 року.

Також повідомлялося, що Національний банк зобов'язав державний "Укрексімбанк" вжити заходів щодо зміни умов запозичень за зовнішніми борговими зобов'язаннями банку згідно з переліком, затвердженим розпорядженням уряду, відповідно до якого реструктуризації підлягають єврооблігації банку, випущені у 2006, 2010 і 2013 роках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!