Коломойський і Суркіси оскаржили приватизацію "ДТЕК Дніпрообленерго"

Вівторок, 14 квітня 2015, 14:00

Компанія "Бізнес-Інвест", підконтрольна групі "Приват" Ігоря Коломойського, і компанія "Львівобленерго", якою володіють брати Суркіси оскаржили в судах приватизацію 50% найбільшої в Україні енергопостачальної компанії "Дніпрообленерго" Ріната Ахметова.

Про це йдеться у визначеннях Господарського уда Києва, оприлюднених у єдиному держреєстрі судових рішень.

"Бізнес-Інвест" і "Львівобленерго" на початку квітня подали два аналогічні позови до Госпсуду Києва. Позови були прийняті до розгляду, наступні засідання по обох заявам відбудуться 23 вересня цього року.

У 2012 році в ході приватизаційного конкурсу кіпрська DTEK Holdings Limited придбала 50% "Дніпробленерго" за 660,1 млн грн при стартовій ціні 600 млн грн. У торгах також брала участь компанія Луганської енергетичне об'єднання російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Раніше Генеральна прокуратура оскаржила в судах приватизацію 25% енергогенеруючої компанії "Дніпроенерго", які придбав "ДТЕК" і 50% енергопостачальної "Закарпаттяобленерго".

У січні-березні "Бізнес-Інвест" оскаржила законність приватизації "Західенерго" і "Дніпроенерго", які також придбав "ДТЕК". 

ЛігаБізнесІнформ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!