"Бориспіль" замовив прибирання за 26 мільйонів гривень

Понеділок, 13 квітня 2015, 11:24

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 24 лютого за результатами тендеру акцептував пропозиції ТОВ "Інвайт" на послуги з прибирання вартістю 25,59 млн гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Остаточно угоди було укладено лише 25 березня. З цієї суми 12,71 млн гривень піде на прибирання внутрішніх приміщень (98 тис м²) і фасаду терміналу "D" (44 тис м²), і ще 12,88 млн гривень - на решту терміналів та об’єктів аеропорту (110 тис м²).

Фірмою "Інвайт" володіють Віталій Байлов, Олексій Харько, Сергій і Софія Морозови. Подружжя Морозових також є партнерами Владислава Тинного по фірмі ТОВ "Ай Ві Ті Інвестментс".

Владислав Тинний є батьком Ігоря Тинного, бізнес-партнера Івана Фурсіна по ТОВ "Перша взуттєва фабрика "Київ". Нагадаємо, Фурсін був був партнером Дмитра Фірташа по фірмі "Росукренерго".

Нагадаємо, минулого року "Інвайт" виграв два аналогічних тендери "Борисполя" на прибирання на 46 млн гривень (тоді замовляли у півтора рази більшу площу), а також обслуговування багажних візків на 4 млн гривень, загалом на 50 млн гривень.

При цьому до того "Інвайт" тендерів не вигравав, а всі минулорічні торги розіграв зі спорідненою фірмою ТОВ "Інплейс Аеро".

Цього разу "Інплейс Аеро" також подавалося на тендер, однак загалом на торги прийшли 13 учасників, всі з дорожчими пропозиціями, окрім одного, який надав документи не на той тендер.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!