НБУ у березні майже вдвічі знизив викуп держоблігацій

Субота, 11 квітня 2015, 09:30

Національний банк України у березні придбав у власність державні облігації номінальною вартістю 5,9 млрд гривень, що в 1,9 разу менше обсягу за попередній місяць в 11,2 млрд грн.

Про це йдеться у повідомленні регулятора, пише "УНІАН".

За інформацією НБУ, з початку року обсяг придбаних Нацбанком держоблігацій становив 27,4 млрд грн, продаж цінних паперів з портфеля НБУ становив 260 млн грн.

В тому числі через механізм двостороннього котирування в березні Нацбанк купив облігації номінальною вартістю 500 млн грн. З початку року купівля через цей механізм становила 262,2 млн грн, продаж - 262,7 млн грн.

За підсумками ОВДП-аукціонів у березні кошти до держбюджету не залучалися. Загалом з початку року до держбюджету від продажу ОВДП було залучено 10 млрд грн і 300 млн дол.

Середньозважена дохідність ОВДП за результатами первинного розміщення з початку року становила 17,00% річних у національній валюті та 8,75% у доларах США.

Погашення та сплата доходу за ОВДП здійснювалися своєчасно і в повному обсязі, який з початку року становив 41,4 млрд грн, у тому числі погашення номінальної вартості - 30,2 млрд грн, сплата купонного доходу - 11,2 млрд грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!