Британський Captain Morgan вирішив через суд заборонити українського Captain Jack

Четвер, 5 березня 2015, 20:20

Британська компанія Diageo Scotland Limited (Единбург) звернулася до Господарського суду Києва з позовом до Держслужби інтелектуальної власності, а також до ТОВ "Сімферопольський вино-коньячний завод" (Дніпропетровськ), де зажадала анулювати її український патент на промисловий зразок - логотип на алкогольні напої Captain Jack Gold і Captain Jack Black.

Про це йдеться в ухвалі суду від 26 лютого, копію якої має у своєму розпорядженні ЕП.

Diageo Scotland Limited є дочірньою компанією Diageo Plc. - найбільшого світового виробника алкогольних напоїв класу преміум. Вона відома своїми брендами віскі Johnnie Walker, J & B, White Horse і Crown Royal, горілки Smirnoff, лікер Baileys, джин Gordon's, пива Guinness.

Крім того, компанія виробляє ром під торговою маркою Captain Morgan. На цьому бренді зображений піратський капітан, також як і на бренді українського вино-коньячного заводу.

 
 

"Сімферопольський вино-коньячний завод" у жовтні минулого року повідомив, що в рекордні терміни запустив виробництво всього асортименту продукції на новій виробничій площадці у смт. Щорськ, Дніпропетровської області. Компанія змушена була перевести виробництва, так як Крим тимчасово окупований Росією.

"Подбали і про випуск бюджетної продукції нового напрямку - це напої міцні ТМ "Black Jack" та ТМ "Captain Jack", - йшлося також у жовтневому повідомленні.

Перше судове засідання за позовом Diageo відбудеться 23 березня, йдеться в ухвалі суду.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!