Автоваз потроїв чистий збиток в 2014 році

Понеділок, 30 березня 2015, 20:52

Найбільший російський автовиробник Автоваз збільшив чистий збиток за міжнародними стандартами в 2014 році в 3,2 разу.

Про це йдеться у звіті компанії, пише "Reuters".

Автовиробник, який знаходиться у важкому становищі через поганий ринок, отримав 25,05 мільярда рублів збитку при зростанні виручки на 7,7% до 190,7 мільярда рублів.

"На фінансові результати вплинули, головним чином, неопераційні чинники, - наводяться в повідомленні компанії слова президента Автовазу Бу Андерссона. - Важливо те, що отриманий операційний збиток відображає важкі економічні умови, в яких зараз перебуває Росія".

Операційний збиток до разових витрат становив 8 мільярдів рублів проти 10,3 мільярда в минулому році, повідомив Автоваз.

Андерссон повторив, що Автоваз в середньостроковій перспективі, як і раніше, планує збільшити свою частку на ринку РФ до 20%, досягти рівня операційної прибутковості в 6% і забезпечити позитивний вільний грошовий потік без необхідності залучення додаткового фінансування.

Автоваз, продажі якого в лютому скоротилися на 23,5%, а в 2014 році - на 15%, вже двічі підвищив ціни на свої автомобілі в 2015 році через девальвацію рубля, незважаючи на високий рівень локалізації Lada в 81%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!