Капітал із Росії намагаються виводити через Білорусь

Понеділок, 30 березня 2015, 15:46

Білоруська фінансова розвідка фіксує спроби виведення капіталу з Росії через Білорусь в треті країни.

Про це заявив у неділю директор департаменту фінансового моніторингу комітету Держконтролю республіки В'ячеслав Реут, передає "Прайм".

"Ми дуже стурбовані тією ситуацією, яка відбувається у наших сусідів. Як тільки вибухнула фінансова криза в РФ, то ми бачимо, як нечистоплотні громадяни сусідньої країни намагаються через нашу банківську систему виводити активи в треті країни", - сказав він в ефірі телеканалу "Білорусь 1".

Голова департаменту зазначив, що відомство приділяє велику увагу припинення таких "схем незаконного руху".

За його інформацією, нещодавно департамент припинив таку схему, було порушено близько 15 кримінальних справ, понад 300 мільярдів білоруських рублів (близько 20,5 мільйонів доларів) "поставлено під санкції".

"Ми відстежуємо фінансові потоки і намагаємося виявити саме ті операції, які є підозрілими, які можуть свідчити про вчинення якихось злочинів", - підкреслив Реут.

Він додав, що в цілому в департамент щодня надходить більше 400 повідомлень про підозрілі фінансові операції.

Так, за його словами, департамент отримав інформацію про можливе проходження через територію республіки грошей, викрадених з бюджету "однієї східної країни". Глава департаменту повідомив, що була проведена операція, в результаті якої порушено чотири кримінальні справи, на рахунках заблоковані 3,5 млн доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!