Рада розгляне в понеділок зміни до держбюджету-2015

Понеділок, 2 березня 2015, 09:41

Верховна Рада на позачерговому пленарному засіданні у понеділок розгляне законопроект №2147 про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Перед змінами до держбюджету планується розглянути ще 6 супутніх законопроектів.

Зокрема депутати розглянуть: законопроект №2212 про обмеження виплати працюючим пенсіонерам 85% пенсії та поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок; збільшення страхового стажу для осіб, які мають право на пільгову пенсію, та страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за вислугу років.

Крім того, №2210 і 2211 про невиплату пенсій посадовим особам під час роботи в контролюючих органах.

Також будуть розглянуті законопроекти №2213 про збільшення ставки рентної плати за користування надрами при видобутку природного газу для потреб населення для покладів газу до 5 км з нинішніх 20% до 70%.

№2209 про визначення механізму додаткового розподілу і перерозподілу між місцевими бюджетами обсягу видатків, передбачених за бюджетною програмою "Заходи щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та скорочення кількості контролюючих органів".

Парламентарії також розглянуть законопроект №2214 про надання гарантованого постачальника природного газу, яким є Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", права обмежувати газопостачання підприємств теплокомуненерго до рівня технологічної безпеки в разі порушення ними умов оплати за поставлений газ та перевищення виділених лімітів газу.

Після прийняття змін до держбюджету на засіданні заплановано розглянути законопроекти №2085 про посилення відповідальності власників банків, №1863 про зменшення навантаження на фонд оплати праці та №2003 про відшкодування ПДВ при експорті сільгосппродукції.

У другому читанні депутати повторно розглянуть законопроект №0934 про ліцензування певних видів господарської діяльності, ще 7 законопроектів заплановано включити до порядку денного сесії.

Українські новини 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!