"Націоналізовану" компанію Коломойського включили до складу "Чорноморнафтогазу"

Середа, 11 березня 2015, 16:14

Самопроголошений уряд Криму включив в середу до складу "Чорноморнафтогазу" компанію "Кримський паливний альянс", керуючу Феодосійською нафтобазою та мережею автозаправних станцій, які були "націоналізовані" восени 2014 року в українського бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в пояснювальній записці до рішення нелегітимної ради міністрів Криму, передає "Інтерфакс".

"Метою даного рішення є створення єдиної компанії, що здійснює видобуток, переробку, зберігання та реалізацію паливних ресурсів", - йдеться в пояснювальній записці.

ГУП "Кримський паливний альянс" було створено на базі державного українського "Феодосійського підприємства із забезпечення нафтопродуктами".

Як відомо, 3 вересня окупаційна влада прийняла рішення про націоналізацію майна Коломойського, на півострові.

Тоді в список з 65 об'єктів олігарха потрапили кілька пансіонатів, 16 автозаправних станцій, приміщення "ПриватБанку".

В РФ заведено справу на Коломойського, нібито, за вбивства і викрадання людей, фінансування "Правого сектора" та застосування заборонених методів війни.

В ході цієї справи Слідчий комітет обіцяв заарештувати все майно Коломойського в Росії, і вже під арешт потрапило один офісний центр у Москві.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.